O nas

Portal TECHNIKALIA.TV od początku do końca przygotowywany jest przez z ludzi z pasją, jednocześnie profesjonalistów. To kolejny projekt wydawnictwa MIT MEDIA Group Sp. z o.o., które od wielu lat specjalizuje się w prezentowaniu nowych technologii poprzez media prasowe i Internetowe. Doskonała znajomość branży skłoniła nas do wprowadzenia na rynek innowacyjnego projektu jakim jest serwis TECHNIKALIA.TV.
 
Zamierzamy stworzyć telewizję w Internecie i dać widzom unikatowy kontent. Technikalia.tv to: doświadczeni testerzy, dziennikarze wyspecjalizowani w tematyce IT, Telekom, foto video, ciekawe premiery, porównania sprzętowe. Recenzując sprzęt nasi eksperci wystawią własne opinie, które z pewnością przyczynią się do podejmowania decyzji zakupowych.
 
Dzisiaj znaczenie elektroniki codziennego użytku nabiera innego znaczenia, dzisiaj żyjemy z technologiami jutra dla bezpieczeństwa i komfortu. Przyglądając się technologiom zaczynamy odczuwać, że w relacjach towarzyskich, pracy, życiu rodzinnym pomaga nam środowisko zintegrowanych urządzeń, to środowisko przyszłości technologicznej, dającej rozwiązania i kontent nazywane ekosystemem. TECHNIKALIA.TV również w sposób intuicyjny będzie wskazywało Wam drogę jak poruszać się w tym technologicznym środowisku i jak z niego czerpać korzyści i satysfakcję.